Italia & Got Talent 2021: победителят

В Italia's Got Talent победителят най-накрая е обявен. На подиума тримата талантливи художници Мойсей, Иван и Кира. Ето как се проведе финалът

Italia's Got Talent 2021: победителят

На Italia's Got Talent победителят най-накрая е обявен. На подиума тримата талантливи художници Мойсей, Иван и Кира. Ето как се проведе финалът.

В петък на 13 май беше излъчен финалът на Italia's Got Talent, дирижиран от Лодовица Комело. Това е седмото издание на шоуто за таланти на Sky, излъчено тази година по TV8 .

Нека да видим кои бяха тримата финалисти и спечелиха наградата от 100 000 евро, получавайки съгласието на всички съдии и обществеността и класирайки се на първо място.

Тримата финалисти

Труден избор на този от съдиите на Italia's Got Talent 7 : Франк Матано, Лучана Литизетто, Нина Зили и Клаудио Бисио видяха много талантливи таланти, които парадират на сцената през последните месеци и изборът на най-заслужилите беше наистина труден.

Това доведе до финала в петък, където състезателите обхванаха различни категории като тази на комикси, акробати и т.н. В крайна сметка спечелиха Кира , Иван и Мойсей .

Марко Кристофори, известен още като Кира, изуми всички с много специфичното си изпълнение: танц, изпълнен през кръг и със затворени очи. Кира е акробат, както и хореограф и в момента изучава цирково изкуство. В миналото той вече беше участвал в програмата, когато се излъчваше по Канал 5, през 2011 г., дори тогава достигаше до финала.

Иван е неаполитански пианист, сляп от раждането, който омагьоса всички с пиано изпълненията си. Дори по време на финала това беше не по-малко.

Накрая Мойсей е млад мъж на 26 години, идва от Сардиния и свири на хармоника. Живее в Лондон и е уличен артист. Страстта към този инструмент идва от баба му, към която той е много привързан.

Моисей печели таланта на Италия

Иван и Мойсей го изиграха до края и заедно с нетърпение очакваха крайния резултат. Кира, от друга страна, зае третото място.

Време е да се обяви победителят в седмото издание: Мойсей печели първо място и по този начин печели Got Talent на Italia . Изпълненията му с хармоника спечелиха сърцата на обществеността и съдиите, които решиха да го увенчат с талант на годината.

Публиката, този път, изигра основна роля, гласувайки за любимия си от вкъщи: в социалните мрежи имаше много ентусиазирани и доволни коментари за победата на артиста, който наистина покори всички с музиката си. Дори съдиите се наслаждаваха на шоуто, за първи път без да изразят валидиращи решения, дори стигнаха дотам, че да бъдат трогнати от представянето му.